Tetë (8)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tetë (8) Numri që vjen menjëherë pas shtatës dhe që shënon një sasi të barabartë me shtatë edhe një.

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Fjalor i gjuhës së sotme shqipe.