The Good Place

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

The Good Place është një seri televizive amerikane e krijuar nga Michael Schur. Seri u krijua më 19 shtator 2016 në NBC.

Sezoni i tretë u shfaq më 27 shtator 2018 dhe përfundoi më 24 janar 2019. Në dhjetor 2018, NBC rinovoi serinë për një sezon të katërt.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje e jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]