Top Albania Radio

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Top Albania Radio ndodhet në Tiranë dhe transmetimet në këtë radio kanë filluar në vitin 1998. Ajo sot transmeton në të gjithë Shqipërinë përmes valëve të saj. Gjithashtu ajo mund të dëgjohet në të gjithë botën online.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]