Tuçepi (Burim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tuçep
Fshat
Vendndodhja
Tuçep is located in Kosova
Tuçep
Tuçep
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Llapushë
Lartësia 512 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 44′ 7″ Veri

20° 34′ 35″ Lindje

Tuçep është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]