Tubilla del Agua

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tubilla del Agua
Komunë dhe fshat
noform
Vendndodhja
Tubilla del Agua is located in Spanjë
Tubilla del Agua
Tubilla del Agua

Koordinatat: 42°42′32.4″V 3°48′10.8″P / 42.709000°V 3.803000°P / 42.709000; -3.803000

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom
Provinca
Qarku
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 777 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Kodi Postal 9143
Koordinatat 42° 42′ 32.4″ Veri

3° 48′ 10.8″ Perëndim


Tubilla del Agua është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun , të provincës , në .

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]