Ummah Films

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shenja dalluese e Ummah Films.

Ummah Films është kompani filmike amerikane e themeluar nga Baba Ali dhe që prodhin shoun e njohur në internet Ask Baba Ali që më parë njihej si "Ummah Films Show".

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.