Ushtarët 4

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

4 ushtarë gjermanë janë izoluar brenda një bunkeri. Rrethuar nga krismat, rregullat ushtarake thyhen dhe dikush duhet të dënohet.

[1] [2]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia: Geris Filipi
  • Aktorët: Evis Lule, Rael Hoxha, Xhejni Fama, Klodian Hoxha
  • Prodhuar nga: OnFilm Production-Al
  • Financuar nga: Qendra Kombëtare e Kinematografisë/ANCC

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok