Vepra 5 (Fan S. Noli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vepra 5 (Fan S. Noli).jpg

"Vepra V" me Autor Fan S. Noli. Oratoria përzgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi. Shtëpia botuese Dudaj, viti i botimit 2003. Faqet e librit 484.

Shiko dhe këtë[redakto | përpunoni burim]