Vera e re në fermentim e sipër

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vera e re në fermentim e sipër është vera në të cilën fermentimi alkoolik nuk ka përfundua dhe që nuk është ndarë akoma nga fundërrina.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR VERËRAT Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine