Vrazhina e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrazhinë e Epërme
Горња Врежина
Fshat
Vendndodhja
Vrazhinë e Epërme is located in Serbia
Vrazhinë e Epërme
Vrazhinë e Epërme

Koordinatat: 43°19′42″V 21°59′42″L / 43.32833°V 21.99500°L / 43.32833; 21.99500

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 295 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 19′ 42″ Veri

21° 59′ 42″ Lindje

Vrazhinë e Epërme (serbisht: Горња Врежина/Gornja Vrežina) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]