Vrazhina e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrazhinë e Poshtme
Доња Врежина
Fshat
Vendndodhja
Vrazhinë e Poshtme is located in Serbia
Vrazhinë e Poshtme
Vrazhinë e Poshtme

Koordinatat: 43°19′40″V 21°56′59″L / 43.32778°V 21.94972°L / 43.32778; 21.94972

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 19′ 40″ Veri

21° 56′ 59″ Lindje

Vrazhinë e Poshtme (serbisht: Доња Врежина/Donja Vrežina) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]