WikiTaxi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

WikiTaxi është një program Offline-Reader për leximin e gjithë MediaWiki-Wikis, si p. sh. Wikipedia, Wiktionary, por edhe Wikinews dhe Wikiquote ose Wikibooks. WikiTaxi mbështet Wikis në gjuhe te ndryshme dhe vepron nën Microsoft Windows.