Wikipedia:Artikuj të përkryer/Kandidatura/Skocia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vista-file-manager.png Kjo faqe është një arkiv e diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.

Skocia

Ky diskutim është mbyllur, rezultati ishte Symbol support vote.svg PËR

ka pasur mjaft kohë për të votuar dhe me tri vota për dhe asnjë kundër besoj që tani është koha ta bëjmë artikullin perfekt--Cradel 1 Qershor 2008 13:21 (UTC)

Me qu me drejt ky artikull akoma nuk eshte perfekt, ti mundesh me pas 10 per Symbol support vote.svg PËR , por nese nje person vjen dhe ka argumente te mire pershkak se artikulli nuk eshte akoma mire, kjo duhet patjeter te diskutohet. Flm per mirkuptim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Qershor 2008 12:42 (CEST)
Shiko p.sh. Dream Theater dhe Motörhead. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Qershor 2008 12:49 (CEST)
Nëse dikush vjen e ka argumente të mira pse duhet të mos jetë artikull perfekt, atëherë mund të diskutohet, por në këtë rast të gjithë që kanë votuar kanë votuar Symbol support vote.svg PËR , nuk shoh ndonjë arsye për ta diskutuar --Cradel 7 Qershor 2008 12:56 (CEST)