Wikipedia:Contact us/Links

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

un jom meriton gashi jetoj ne shtime un linda me 24 qeshor ne vitin 1998 hobi im gjithmon ne zemren time ka qen futbolli tani basketi e adhuroj sportin si lojtar me pelqen shum cristiano ronaldo dhe mesut ozil si ekip real madrid kengetari im i preferuar getto geasy dhe 2pac qe tani me nuk eshte roy jones etj.