Wikipedia:Faqja kryesore/Fotografia e ditës/2014/07/28

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Urimi i veçantë i Festës!


Stafi i portalit "Shkupi24.com" dhe Wikipedia në Shqip ju uron në këtë dritë sot Fitër Bajramin edhe për shumë vite. Pushuesve mbarëshqiptarë Paçi Mot të Mirë dhe Besimtarëve e bashkombasve Qofshi të gëzuar gjithmonë ashtu si në këto ditë feste!!!