Wikipedia:Faqja kryesore/Fotografia e ditës/2017/04/19

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Pamje në muzg nga "Valle de la Luna", Duna e Madhe në plan të parë, dhe Amfiteatri në sfond, San Pedro de Atacama, ne veri të Kilit.