Wikipedia:Livadhi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Kliko këtu, dhe fillo!

Livadhi është thjesht për të bërë prova pa "prishur" ndonjë gjë. Bëj sa prova të duash, sidomos duke përdorur edhe formatet e përmendura tek Wikipedia:Si redaktohet një faqe, por mos vendos informacion enciklopedik të vërtetë se ka mundësi të prishet nga përdorues të tjerë që po bëjnë prova për vete; për ato është më mirë të shkruash një artikull. Nëse dëshironi të provoni VisualEditor, mund të përdorni Përdoruesi:Livadhi.

Shihe dhe Doracak për redaktim. Ai doracak do të ju ndihmon të bëheni kontribues të mirë.

Reklama apo Spam janë në këtë faqe të ndaluar!

Kullosni të lirë :)

Kliko këtu, dhe eksperimento!

Faqja u redaktua para 567 minutash nga 2A02:8071:1B6:2D00:C4D5:9C1A:ABA1:E7AAO bote lindjesh te medha! O zonja ime e kalbur! Ne brigje te hapura,vdekja merr, Qindra,miliona,femij e nena.

Ndan qyteteve se demokracise Kufomat lundrojne ne drite. Dhe syte nuk kane kohe te ndalojne Qindra,miliona,femij e nena.

Ndodh nga vite,vite e vite, Ne parajse ferri hodhi rrenje Dhe heshja planetin ka perqafuar, Po mbjell varre,kuj' e gjeme.

Udheton nje foshnje i lenduar, Vetem ne horizontin e vrare. Cfare fati i keq i ka qelluar? Te tjere deti sa ka qare ?

Qe fundosur thelle ne korale. Peshqit lozin me lodra, Dhe tere kureshtje neper eshtra, Sikur te qajne shpirtrat e gjora. Verona me 5 shtator,2015 20:05

Julian Bejko[redakto tekstin burimor]

parapamje https://www.google.al/search?q=julian+bejko&biw=1240&bih=668&tbm=isch&imgil=dTDxwkWH6igqXM%253A%253BR5JCdfJ99bwDJM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fici-et-ailleurs.org%25252Fspip.php%25253Fauteur141&source=iu&pf=m&fir=dTDxwkWH6igqXM%253A%252CR5JCdfJ99bwDJM%252C_&usg=__U-LLxAR0KM5TPcLEvZShMAD6lKE%3D&ved=0CCUQyjdqFQoTCLv1-LHbkMgCFQM4FAod6VEGvA&ei=Z3gEVvulMoPwUOmjmeAL#imgrc=dTDxwkWH6igqXM%3A&usg=__U-LLxAR0KM5TPcLEvZShMAD6lKE%3D

ELMAZ HADËR HASAMATAJ ==