Wikipedia:Projekti Lista/Libra/Autori/Bashkim Hoxha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Krahasoh!!!

Tituj të veprave[Redakto nëpërmjet kodit]

 • "Lakuriq"
 • "Ground Zero"
 • "Dëshmitari i Shkretëtirës"
 • "Hotel Ballkan"
 • "Mbreti i Vesës"
 • "Mot i keq për dashuri"
 • "Fjalë të ndyra dashurie"
 • "Njeriu tjetër"
 • "Një lolo dhe një mbret"
 • "Unë dhe Mefistofeli" (dramë)
 • "Ftesë për gjyq"
 • "Këngë dashurie dhe korba"
 • "Qyteti pa dashuri"