Wikipedia:Wiki Loves Monuments/2014

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Wiki Loves Monuments 2014 në Shqipëri dhe Kosovë zgjat nga 15 shtatori deri më 15 tetor. Faqja në Commons e Wiki Loves Monuments 2014 in Albania & Kosovo.

Monumentet[Redakto nëpërmjet kodit]

Fituesit[Redakto nëpërmjet kodit]

Shqipëria[Redakto nëpërmjet kodit]

Kosova[Redakto nëpërmjet kodit]

Fotografitë më të mira nga konkursi[Redakto nëpërmjet kodit]