Wikipedia diskutim:Artikuj të mirë/Kandidatura

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Artikuj të mirë/Kandidatura. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I bera ca ndryshime rregullave, ju lutem shihini dhe me thoni nese ka ndonje gje qe nuk shkon. Faleminderit. Sportishqiptar 30 nëntor 2011 01:46 (CET)

Ca te tjere[Redakto nëpërmjet kodit]

Ndonje kundershtim qe te sjell ketu disa nga keto artikuj? Pasthirrma (diskutimet) 28 nëntor 2012 02:01 (CET)

Kriteret[Redakto nëpërmjet kodit]

Tani qe kemi kriteret, besoj qe eshte e kote qe te vazhdojme me votime. Nje editor i vetem mund ta vere yllin jeshil thjesht duke pare qe kriteret jane plotesuar apo jo, dhe te beje nje rishikim te artikullit. Rishikimi do dokumentohet ne nje faqe te posacme, dhe nese dikush nuk do jete dakord, do duhet ta kundershtoje me nje rivleresim te rishikimit. --Pasthirrma (diskutimet) 7 dhjetor 2012 03:05 (CET)