Wikipedia diskutim:Mirësevini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Mirësevini. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Propozim :

  1. Pershendetja (pa lidhje (nyje))
  2. Ndihme (me shume lidhje (nyje))ose vetem dy (ndihme per lexues dhe redaktore)
  3. Bashkesia (ashtu si eshte)

--Dan 2005 Janar 3 07:11 (UTC)

www.hotel-airportirana.com== Hotel Airport Tirana ==

Lulishtja.jpg

Hotel Airport Tirana is create at years 1990 by three brother Shehu. Begins like bar and restaurant until years 2005. On 2005 the start make reconstructing all building and they recall Hotel Airport Tirana.The hotel is still in the hands of the Shehu family. Featuring free WiFi and a seasonal outdoor pool, Hotel Airport Tirana offers accommodation in Rinas, 13 km from Tirana. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free private parking is available on site.

Certain units have a private bathroom with a spa bath, while others have bathrobes and slippers. Some units include a seating area where you can relax. Certain rooms feature views of the mountain or pool. Extras include free toiletries and a hairdryer. A flat-screen TV with satellite channels is available.

There is free shuttle service and gift shop at the property.

You can play table tennis at the hotel. The hotel also offers car hire. The nearest airport is Tirana Airport, a few steps from the property.