Willadingen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Willadingen
Harta e komunës Willadingen në distriktin Emmental
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Emmental

Willadingen është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Willadingen – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale