Willard Scott

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Willard Scott
Willard Scott Crop.jpg
Willard Scott, 1990
Informacione personale
Ditëlindja 1934

Willard Herman Scott, Jr. lindi më 1934. Është një aktor dhe komedian.