Yllka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Yllka, është një film shqip i vitit 2003 me regji të regjisores zvicerane, Maya Simon dhe Ylli Pepo.

Skenari : Besa Myftiu.

Interpretojnë :[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Zamira Kita, ...Mira

Besa Myftiu,

Elina Duni,

Artur Gorishti

Vasjan Lami

Genci Fuga

etj.