Zelda Williams

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Williams më 2011

Zelda Rae Williams lindi më 31 korrik të vitit 1989New York City, New yorkShBA-ve. Është një komedian dhe aktrim amerikan.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.