Zgropollca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zgropollca
Fshat
noform
Vendndodhja
Zgropollca is located in Maqedonia e Veriut
Zgropollca
Zgropollca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 204 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 39′ 22″ Veri

21° 52′ 28″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)