Artignosc-sur-Verdon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Artignosc-sur-Verdon është një komunëFrancë. Artignosc-sur-Verdon bën pjesë në departamentin Varrajonit Provence-Alpes-Côte d'Azur. Komuna ka një popullsi prej 242 banorë dhe sipërfaqe 18.53 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]