Beauvois-en-Cambrésis

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Beauvois-en-Cambrésis është një komunëFrancë. Beauvois-en-Cambrésis bën pjesë në departamentin Nordrajonit Nord-Pas-de-Calais. Komuna ka një popullsi prej 2124 banorë dhe sipërfaqe 3.52 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]