Bellegarde-sur-Valserine

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Bellegarde-sur-Valserine është një komunëFrancë. Bellegarde-sur-Valserinebën pjesë në departamentin Ainrajonit Rhône-Alpes. Komuna ka një popullsi prej 11404 banorë dhe sipërfaqe 15 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]