Saint-Martin-lès-Seyne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Saint-Martin-lès-Seyne është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Alpes-de-Haute-Provencerajonit Provence-Alpes-Côte d'Azur. Saint-Martin-lès-Seyne ka një popullsi prej 13 banorë dhe sipërfaqe 12.27 km², me një dendësi prej 1 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Saint-Martin-lès-Seyne – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale