Cusset

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stampa:Komunë në Francë Cusset është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Allierrajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Cusset ka një popullsi prej 13545 banorë dhe sipërfaqe 31.93 km², me një dendësi prej 424 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Cusset – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale