Blegtoria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Stampa:Disputed

kultivimi i kafshëve

Blegtoria është dëgë shoqëruese e bujqësisë dhe zhvillimi i sajë ecë krahas zhvillimit të saj dhe ekonomisë në përgjithësi. hahahhahaah lopet

bajnuu a edi qka pirdhnu ma mir kapi librat mso mos i hap syt ne wiki