Wikipedia anglisht

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Lua error in Module:HtmlBuilder at line 33: attempt to concatenate field 'val' (a nil value). Wikipedia anglisht është versioni anglisht i Wikipedias, enciklopedisë së lirë. Filloi më 15 janar 2001 dhe aktualisht përmban më shumë se 4 milion artikuj, duke u renditur kështu e para në listën e Wikipediave.[1]

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Lista e Wikipedia-ve