Tarkan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Tarkan, 23 qershor 2006 në Vjenë, Austri.


Tarkan Tevetoğlu gjithashtu i njohur si Tarkan lindi më 17 tetor 1972Alzey, Gjermani. Është një këngëtar internacional i suksesshëm turk i muzikës pop.

Diskografa[redakto | redakto tekstin burimor]

Albume[redakto | redakto tekstin burimor]

Tarkan vienna2006 1.JPG

Singles[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Tarkan – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale
 Commons: Tarkan – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale