Tom Doshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Tom Doshi është deputet i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë në legjislaturën 2013-2017[Cito burimet].

Veprimataria[redakto | redakto tekstin burimor]

1993-2005: Administrator i Përgjithshëm i firmës së Ndërtimit "Aldosch" sh.p.k.[Cito burimet] 2000-2005: Drejtor i Përgjithshëm i Industrisë Farmaceutike "Profarma" sh.a. dhe Industrisë së Qumështit "Ajka"[Cito burimet] Shtator 2005 - mars 2007: Anëtar i Komisionit për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë[Cito burimet]