100 Franga (1940)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 100 Franga viti 1940)
Jump to navigation Jump to search
100 Franga viti 1940.jpg
100 Franga viti 1940..jpg

100 Franga është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1940.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]