100 Franga (1945)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 100 Franga viti 1945)
Jump to navigation Jump to search
100 Franga viti 1945.JPG

100 Franga Bankënotë e lëshuar në qarkullim nga Banka e Shqipërisë në vitin 1945.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]