10 Lekë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 10 Lekë viti 1964)
Jump to navigation Jump to search
10 Lekë viti 1964.jpg
10 Lekë viti 1964..jpg

10 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1964.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]