200 Lekë (1992)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 200 Lekë viti 1992)
Jump to navigation Jump to search
200 Lekë viti 1992.jpg
200 Lekë viti 1992..jpg

200 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1992.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]