200 Lekë (1994)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 200 Lekë viti 1994)
Jump to navigation Jump to search
200 Lekë viti 1994.jpg
200 Lekë viti 1994..jpg

200 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1994.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]