200 Lekë (1996)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 200 Lekë viti 1996)
Jump to navigation Jump to search
200 Lekë viti 1996.jpg
200 Lekë viti 1996..jpg
200 Lekë viti 1996 (1997).jpg
200 Lekë viti 1996 (1997)..jpg

200 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1996.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]