25 Lekë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 25 Lekë viti 1964)
Jump to navigation Jump to search
Lekë 25, viti 1964.jpg
Lekë 25, viti 1964..jpg

25 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1964.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]