5 Franga (1945)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 5 Franga viti 1945)
Jump to navigation Jump to search
5 Franga viti 1945.JPG

5 Franga është bankënotë e lëshuar në qarkullim nga Banka e Shqipërisë1 maj 1945.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]