Grupi Cengage

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Cengage Learning)

Cengage Group është një kompani amerikane e përmbajtjes, teknologjisë dhe shërbimeve arsimore për tregun e arsimit të lartë, K–12, profesional dhe bibliotekë. Ajo operon në më shumë se 20 vende të botës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhjet e jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]