Diskutim:Gjuha hebraike

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjuha hebraike. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

image[Redakto nëpërmjet kodit]

the image File:Alphabet Hebrew.png is ridiculous. there is no correlation between Hebrew alphabet and the star of david (anglisht). placing this image in a wikipedia (in any language) is a mistake. there are other images with the hebrew alphabet which are encylopedic by nature. Kotz (diskutimet) 28 tetor 2017 15:09 (CEST)