Diskutim:Inxhinieria fizike, Universiteti Politeknik i Tiranës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Inxhinieria fizike)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Inxhinieria fizike, Universiteti Politeknik i Tiranës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ky artikull duhet të flet për inxhinierinë fizike në përgjithësi e jo vetëm për degën e Universitetit Politeknik të Tiranës. --Λeternus 11 Janar 2009 14:38 (CET) si mund te vendose nje foto ??

Inxhinieria fizike, Universiteti i Tiranës <<< ca lidhje ka inxhinieria fizike me universitetin e tiranes??? Inxhinieria fizike eshte dege ne Universitetin Politeknik Te Tiranes,