Diskutim:Lista e festave shqiptare

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lista e festave shqiptare. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Super--Hipi Zhdripi 2005 Korrik 6 14:16 (UTC)

Faqen tjeter me gjithe diskutimet mund ta grisesh, se tani kjo u shperngul aty ku duhej. Uni 2005 Korrik 6 14:30 (UTC)

OK[Redakto nëpërmjet kodit]

Ok --Hipi Zhdripi 2005 Korrik 6 15:33 (UTC)