Diskutim:Monumenti (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Monumenti)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Monumenti (film). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

mendoj se ky shkrim duhet emertuar me Monumenti (film) sepse kshtu si eshte krijon paqartesi.--Shqiptar333 (diskutimet) 31 mars 2013 16:41 (CEST)

Yes check.svg U bë!-- Euriditi  31 mars 2013 18:04 (CEST)