Diskutim:Ragip Halilaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Ragip alilaj)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ragip Halilaj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Per qet deshmor ka tregu baba jem qe kur u kan nklas tshtat e ka hek foton e tites qe deri ne kat koh ska guxu kerkush me prek

Lavdi Ragip Halilaj e Rasimi Kicina edhe cdo deshmori shqiptar landi prizren