Goran Llaziq

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Goran Lazić aktivstë serbë, serbë nga Serbia.

Goran Lazić është I ashtuquajturi Nënkryetar i Komunës së Vushtrisë (2009) dhe nga Lëvizja Vetvendosje është akuzuar për veprimtari ilegale në Kosovë. Lëvizja thirret në bazë të nenit 198 dhe 199 të KPPK-së.[1]

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Amza : vetevendosje.org dokumenti PROKURORISË PUBLIKE TË QARKUT